Atrakcje w Pobierowie

Atrakcje Turystyczne w Pobierowie nie ograniczają się jedynie do spacerów nad morzem wieczorową porą czy wylegiwania się na plaży. Ta niewielka wieś nadmorska kryje w sobie prawdziwe turystyczne skarby. Wbrew pozorom życie w Pobierowie podczas okresów letnich a w szczególności wakacji płynie bardzo szybko a turyści przebywający zarówno na terenie plaży jak i swoich ośrodków spędzają czas bardzo aktywnie. Wszystko dlatego, że Pobierowo promuje zdrowy tryb życia a tym samym aktywny wypoczynek.

 

Niespodzianki dla Turystów

Na turystów czeka tutaj mnóstwo atrakcji i niespodzianek - pod tym względem to jedyne takie miejsce nad Bałtykiem! W kanon zabaw odbywających się na terenie wsi weszły ostatnio festyny na których spotykają się i bawią całe rodziny. Tym samym można powiedzieć, że jest to miejsce wyjątkowo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Ale nie tylko dzieci będą się tu czuły wyjątkowo - także na dorosłych czekają ciekawe wydarzenia. Jednym z nich jest organizowany na tych ziemiach od lat turniej sportowy na którym zaciekle walczą o miano najlepszego sportowca plaży zarówno turyści jak i zawodowi sportsmeni. Walka rozgrywa się na wielu polach a ściślej dotyczy wielu konkurencji. Każdy kto chce poczuć klimat rywalizacji połączonej z dobrą zabawą powinien koniecznie wziąć w nim udział.

Muzyka i śpiew

Do Pobierowa w okresie letnim chętnie przyjeżdżają znane zespoły muzyczne chcące zabawić tutejszą (podobno wspaniała) publiczność. Zarówno fani rocka, popu czy disco-polo znajdą coś dla siebie ponieważ repertuar granej muzyki jest bardzo szeroki. Należy wyróżnić Pobierowo za swoją aktywność na polu ekologi. Jako pierwsze w swojej gminie zdobyło ono dyplom poważanego światowego konkursu fundacji działającej na polu krzewienia informacji o ekologii. Z kolei tutejsza "Akademia Słońca" została wyróżniona certyfikatem turystycznej organizacji w kraju dla najlepsze turystyki w Polsce. To naprawdę spore wyróżnienia które dobitnie pokazują, że to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Pomorza. Ale czymże byłby urlop nad Bałtykiem bez okazji wykąpania się w morzu? Ale i o tym władze wsi pomyślały tworząc kąpielisko obejmujące swoim zasięgiem całe 400 metrów brzegu morza. To bardzo duża przestrzeń do pływania pod okiem wykwalifikowanego ratownika. Można więc powiedzieć, że Pobierowo to wieś kipiąca atrakcjami dla turystów a każdy z nich znajdzie najlepszy dla siebie sposób na podładowanie akumulatorów.

Menu
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Kategorie
 • Agroturystyka [0]
 • Apartament [2]
 • Domek Letniskowy [1]
 • Hostel [0]
 • Kemping [1]
 • Motel [0]
 • Pensjonat [4]
 • Pokoje Gościnne [2]
 • Pole Namiotowe [0]
 • Schronisko [0]
 • Willa [1]


Statystyki
Online: 3
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 11